Pohár primátora zůstává v Komárově

Jednotky sborů dobrovolných hasičů města Opavy se v sobotu sjely do sportovního areálu ve Vlaštovičkách. Tady se utkaly v požárním útoku s vodou o putovní pohár primátora města Opavy. Soutěže se zúčastnilo devět jednotek z Opavy a městských částí. Pozvání přijalo i družstvo dobrovolných hasičů z polské Ratiboře a mimo soutěž se do klání zapojili také dobrovolní hasiči z Racibórze - Sudól.

Vítězství vybojovala jednotka z Komárova, která tak obhájila prvenství z loňska. Stejné jako vloni bylo i pořadí na druhém a třetím místě, stříbro brali hasiči z Podvihova a bronz družstvo z Milostovic.

Soutěž probíhala za hezkého počasí v příjemné atmosféře, ke které přispěly také ceny pro vítězné jednotky. Tři nejlepší obdaroval partner soutěže, Plzeňský Prazdroj, sudy s pivem Radegast 12, další tři pak získaly kartony s plechovkami Radegast 10. Dalším partnerem byl Hasičský záchranný sbor MSK, který městu zapůjčil kompletní časomíru s nástřikovými terči. Profesionální hasiči také na ukázku přistavili lodní kontejner.

Celou akci si stejně jako každý rok užili nejen hasiči, ale i diváci. Všichni se shodli, že se již nyní těší na další ročník. 

 

 

Kategorie: 

RSS

Odebírat RSS kategorie Zprávy
Odebírat RSS kategorie Zprávy